Vardas: Lengvinas

Vardo reikšmė:

leng- (lengti „silpnėti, nykti“) + vin- (vin-/vain- vaina „priežastis, kaltė“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.07

Papildoma informacija:

Šio vardo nešiotoją turėtų lydėti sėkmė. Jis gali mėgti flirtą, sugebėti pralinksminti, tačiau išlikti namisėda ir būti svetingas šeimininkas. Nors ir linkęs hiperbolizuoti, jis turėtų būti puikus mokytojas ir pedagogas, linkęs daug dirbti. Žmogus šiuo vardu, ko gero, turės pakankamai ištvermės, kad galėtų suvaldyti nuosavą verslą. Vardas gali būti ypač sėkmingas menininkams, poetams, muzikantams ir šokėjams.

Panašūs vardai:
Lengvinė


Pavardė: Pyragas

Pyragas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Pyragienė (ištekėjusi) ir Pyragaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Pyragienė, Pyrantienė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Lengvinas Pyragas" morzės abėcėle

·-··
L
·
E
N
--·
G
···-
V
··
I
N
·-
A
···
S
·--·
P
-·--
Y
·-·
R
·-
A
--·
G
·-
A
···
S
L
E
N
G
V
I
N
A
S
P
Y
R
A
G
A
S
L
E
N
G
V
I
N
A
S
P
Y
R
A
G
A
S

Visos paieškos