Vardas: Leokadija

Vardo reikšmė:

„liaukadietė, kilusi iš Leukadės (sala ir miestas Jonijos jūroje)“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.09

Papildoma informacija:

Leokadijos labai savarankiškos ir dvasingos, visais būdais stengiasi išplėsti savo akiratį ir svajoja apie tolimas šalis. Pasižymi rimtais sugebėjimais studijuoti filosofiją, religijas ir politiką; siekia tobulumo tiek dvasiniame, religiniame, tiek ir visuomeniniame, politiniame darbe. Leokadijos gėrybes susikrauna dėl savo ypatingo talento, dėl sugebėjimo daryti rizikingas operacijas ir iš to turi sau naudos. Leokadijos visada pasiruošusios ateiti į pagalbą artimiesiems, netgi ir tada, kai nujaučia, kad jomis norima pasinaudoti. Jos griebiasi bet kokių darbų, kurie žada materialinę ir finansinę naudą, tačiau kaupti turtų nesiekia. Kartais dėl materialių ir žemiškų gėrybių praranda pinigus. Leokadijos turi stiprią trauką asmeninei laisvei ir nepriklausomybei. Per gyvenimą patiria daugybę pakilimų ir kritimų.

Panašūs vardai:
Leokadijus, Leokadia


Pavardė: Teišerskienė

Teišerskis - lietuviška vyr. g. pavardė.

Moteriška pavardės forma: Teišerskienė (ištekėjusi) ir Teišerskytė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

Panašios pavardės:
Teišerskis

Daugiau narių turinčių vardą Leokadija

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Leokadija Teišerskienė" morzės abėcėle

·-··
L
·
E
---
O
-·-
K
·-
A
-··
D
··
I
·---
J
·-
A
-
T
·
E
··
I
···
S
·
E
·-·
R
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
L
E
O
K
A
D
I
J
A
T
E
I
S
E
R
S
K
I
E
N
E
L
E
O
K
A
D
I
J
A
T
E
I
S
E
R
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos