Vardas: Leokadija

Vardo reikšmė:

„liaukadietė, kilusi iš Leukadės (sala ir miestas Jonijos jūroje)“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.09

Papildoma informacija:

Leokadijos labai savarankiškos ir dvasingos, visais būdais stengiasi išplėsti savo akiratį ir svajoja apie tolimas šalis. Pasižymi rimtais sugebėjimais studijuoti filosofiją, religijas ir politiką; siekia tobulumo tiek dvasiniame, religiniame, tiek ir visuomeniniame, politiniame darbe. Leokadijos gėrybes susikrauna dėl savo ypatingo talento, dėl sugebėjimo daryti rizikingas operacijas ir iš to turi sau naudos. Leokadijos visada pasiruošusios ateiti į pagalbą artimiesiems, netgi ir tada, kai nujaučia, kad jomis norima pasinaudoti. Jos griebiasi bet kokių darbų, kurie žada materialinę ir finansinę naudą, tačiau kaupti turtų nesiekia. Kartais dėl materialių ir žemiškų gėrybių praranda pinigus. Leokadijos turi stiprią trauką asmeninei laisvei ir nepriklausomybei. Per gyvenimą patiria daugybę pakilimų ir kritimų.

Panašūs vardai:
Leokadijus, Leokadia


Pavardė: Tviraga

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Tvirbys, Tviragienė, Tvirbutaitė, Tvirbutas, Tvirbutienė, Tvirkutienė

Daugiau narių turinčių vardą Leokadija

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Leokadija Tviraga" morzės abėcėle

·-··
L
·
E
---
O
-·-
K
·-
A
-··
D
··
I
·---
J
·-
A
-
T
···-
V
··
I
·-·
R
·-
A
--·
G
·-
A
L
E
O
K
A
D
I
J
A
T
V
I
R
A
G
A
L
E
O
K
A
D
I
J
A
T
V
I
R
A
G
A

Visos paieškos