Vardas: Leonarda

Vardo reikšmė:

iš vyriško vardo Leonardas: lewo „liūtas“ + hart „stiprus“ – „stiprus kaip liūtas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.12

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojos labai prisirišusios prie šeimos. Sekso srityje joms būtina dominuoti. Jei partneris neprieštarauja, gali griebtis grubiausios fizinės jėgos. Kai jos susižavi ar kažko užsinori – geriau saugotis jų. Labai kūrybingi ir užsispyrę žmonės.

Panašūs vardai:
Leonardas, Leonas, Leonard, Leona, Leonara


Pavardė: Polpudenko

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Leonarda

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Leonarda Polpudenko" morzės abėcėle

·-··
L
·
E
---
O
N
·-
A
·-·
R
-··
D
·-
A
·--·
P
---
O
·-··
L
·--·
P
··-
U
-··
D
·
E
N
-·-
K
---
O
L
E
O
N
A
R
D
A
P
O
L
P
U
D
E
N
K
O
L
E
O
N
A
R
D
A
P
O
L
P
U
D
E
N
K
O

Visos paieškos