Vardas: Leonarda

Vardo reikšmė:

iš vyriško vardo Leonardas: lewo „liūtas“ + hart „stiprus“ – „stiprus kaip liūtas“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.12

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojos labai prisirišusios prie šeimos. Sekso srityje joms būtina dominuoti. Jei partneris neprieštarauja, gali griebtis grubiausios fizinės jėgos. Kai jos susižavi ar kažko užsinori – geriau saugotis jų. Labai kūrybingi ir užsispyrę žmonės.

Panašūs vardai:
Leonardas, Leonas, Leonard, Leona, Leonara


Pavardė: Surginevičiutė

Surginevičiutė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Surginevičius.

Panašios pavardės:
Surginevičius

Daugiau narių turinčių vardą Leonarda

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Leonarda Surginevičiutė" morzės abėcėle

·-··
L
·
E
---
O
N
·-
A
·-·
R
-··
D
·-
A
···
S
··-
U
·-·
R
--·
G
··
I
N
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
-
T
·
E
L
E
O
N
A
R
D
A
S
U
R
G
I
N
E
V
I
C
I
U
T
E
L
E
O
N
A
R
D
A
S
U
R
G
I
N
E
V
I
C
I
U
T
E

Visos paieškos