Vardas: Leonora

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Eleonora: „dievas mano šviesa“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.27

Papildoma informacija:

Leonoros pasižymi kraštutinėmis pažiūromis, yra impulsyvios ir ryžtingo charakterio. Jos pasitiki tik savimi. Leonoros žino savo galimybes, o kadangi nebijo sunkaus ir varginančio darbo bei rizikos, dažnai pasiekia užsibrėžtus tikslus. Jų ištvermė ir užsispyrimas neturi sau lygių. Todėl nestebina, kad jos asocijuojasi su valdžia, jėga, garbe ir sėkme visose gyvenimo sferose. Leonoros nepripažįsta jokių kompromisų. Joms viskas arba balta, arba juoda, nori turėti viską arba nieko, dabar ar niekada. Leonoros nepaprastai aktyvios tiek fiziniame, tiek ir intelektualiame darbe. Labai kompetentingos ir ypatingai uolios. Be to, joms būdingas atvirumas, sąžiningumas, tiesumas ir nepriklausomybė. Leonoros didžiausių pasiekimų turi didelių pinigų pasaulyje, politikoje, versle. Jos puikios darbų organizatorės, galinčios koordinuoti pačius sudėtingiausius darbus. Geros advokatės, finansininkės, chirurgės, išradėjos, lakūnės.

Panašūs vardai:
Leonarda, Leonardas, Leonas, Leoncija, Leoncijus, Leonė, Leonidas, Leonidė, Leonilė, Leontas


Pavardė: Bystrov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Bystrickaja, Bystriakovas, Bystrickis, Bystrinovskij, Bystrycki, Bystronovskaja, Bystronovskij, Bystrova

Daugiau narių turinčių vardą Leonora

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Leonora Bystrov" morzės abėcėle

·-··
L
·
E
---
O
N
---
O
·-·
R
·-
A
-···
B
-·--
Y
···
S
-
T
·-·
R
---
O
···-
V
L
E
O
N
O
R
A
B
Y
S
T
R
O
V
L
E
O
N
O
R
A
B
Y
S
T
R
O
V

Visos paieškos