Vardas: Leonora

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Eleonora: „dievas mano šviesa“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.27

Papildoma informacija:

Leonoros pasižymi kraštutinėmis pažiūromis, yra impulsyvios ir ryžtingo charakterio. Jos pasitiki tik savimi. Leonoros žino savo galimybes, o kadangi nebijo sunkaus ir varginančio darbo bei rizikos, dažnai pasiekia užsibrėžtus tikslus. Jų ištvermė ir užsispyrimas neturi sau lygių. Todėl nestebina, kad jos asocijuojasi su valdžia, jėga, garbe ir sėkme visose gyvenimo sferose. Leonoros nepripažįsta jokių kompromisų. Joms viskas arba balta, arba juoda, nori turėti viską arba nieko, dabar ar niekada. Leonoros nepaprastai aktyvios tiek fiziniame, tiek ir intelektualiame darbe. Labai kompetentingos ir ypatingai uolios. Be to, joms būdingas atvirumas, sąžiningumas, tiesumas ir nepriklausomybė. Leonoros didžiausių pasiekimų turi didelių pinigų pasaulyje, politikoje, versle. Jos puikios darbų organizatorės, galinčios koordinuoti pačius sudėtingiausius darbus. Geros advokatės, finansininkės, chirurgės, išradėjos, lakūnės.

Panašūs vardai:
Leonarda, Leonardas, Leonas, Leoncija, Leoncijus, Leonė, Leonidas, Leonidė, Leonilė, Leontas


Pavardė: Pazniokaitė

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Leonora

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Leonora Pazniokaitė" morzės abėcėle

·-··
L
·
E
---
O
N
---
O
·-·
R
·-
A
·--·
P
·-
A
--··
Z
N
··
I
---
O
-·-
K
·-
A
··
I
-
T
·
E
L
E
O
N
O
R
A
P
A
Z
N
I
O
K
A
I
T
E
L
E
O
N
O
R
A
P
A
Z
N
I
O
K
A
I
T
E

Visos paieškos