Vardas: Leta

Vardo reikšmė:

leta „linksma, džiugi“;

trumpinys iš Violeta ir Leticija

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.29

Papildoma informacija:

Šis vardas turėtų priklausyti žmogui, kuriam labai svarbūs yra namai. Ji, ko gero, daug laiko skirs namų puoselėjimui, palaikymui bei įrengimui. Greičiausiai šiai moteriai tiktų posakis „mano namai-mano tvirtovė”. Tai turėtų būti darbščios ir labai ambicingos bei nepriklausomos moters vardas. Ji gali būti smulkmeniška, linkusi į tobulumo paieškas, tačiau sąžininga ir verta pasitikėjimo. Vardo nešiotoja gali būti ypač energinga, dominuojanti ir linkusi elgtis azartiškai. Nepaisant to, finansinis saugumas visada bus vienas iš jos gyvenimo prioritetų.

Panašūs vardai:
Letas, Leticija, Leticijus, Letinija, Leticij, Letutė


Pavardė: Jakunskaite

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Leta

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Leta Jakunskaite" morzės abėcėle

·-··
L
·
E
-
T
·-
A
·---
J
·-
A
-·-
K
··-
U
N
···
S
-·-
K
·-
A
··
I
-
T
·
E
L
E
T
A
J
A
K
U
N
S
K
A
I
T
E
L
E
T
A
J
A
K
U
N
S
K
A
I
T
E

Visos paieškos