Vardas: Leta

Vardo reikšmė:

leta „linksma, džiugi“;

trumpinys iš Violeta ir Leticija

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.29

Papildoma informacija:

Šis vardas turėtų priklausyti žmogui, kuriam labai svarbūs yra namai. Ji, ko gero, daug laiko skirs namų puoselėjimui, palaikymui bei įrengimui. Greičiausiai šiai moteriai tiktų posakis „mano namai-mano tvirtovė”. Tai turėtų būti darbščios ir labai ambicingos bei nepriklausomos moters vardas. Ji gali būti smulkmeniška, linkusi į tobulumo paieškas, tačiau sąžininga ir verta pasitikėjimo. Vardo nešiotoja gali būti ypač energinga, dominuojanti ir linkusi elgtis azartiškai. Nepaisant to, finansinis saugumas visada bus vienas iš jos gyvenimo prioritetų.

Panašūs vardai:
Letas, Leticija, Leticijus, Letinija, Leticij, Letutė


Pavardė: Kanopkina

Kanopkina – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Kanopkinas.

Panašios pavardės:
Kanopkaitė, Kanopka, Kanopkienė, Kanopkinienė

Daugiau narių turinčių vardą Leta

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Leta Kanopkina" morzės abėcėle

·-··
L
·
E
-
T
·-
A
-·-
K
·-
A
N
---
O
·--·
P
-·-
K
··
I
N
·-
A
L
E
T
A
K
A
N
O
P
K
I
N
A
L
E
T
A
K
A
N
O
P
K
I
N
A

Visos paieškos