Vardas: Leta

Vardo reikšmė:

leta „linksma, džiugi“;

trumpinys iš Violeta ir Leticija

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.29

Papildoma informacija:

Šis vardas turėtų priklausyti žmogui, kuriam labai svarbūs yra namai. Ji, ko gero, daug laiko skirs namų puoselėjimui, palaikymui bei įrengimui. Greičiausiai šiai moteriai tiktų posakis „mano namai-mano tvirtovė”. Tai turėtų būti darbščios ir labai ambicingos bei nepriklausomos moters vardas. Ji gali būti smulkmeniška, linkusi į tobulumo paieškas, tačiau sąžininga ir verta pasitikėjimo. Vardo nešiotoja gali būti ypač energinga, dominuojanti ir linkusi elgtis azartiškai. Nepaisant to, finansinis saugumas visada bus vienas iš jos gyvenimo prioritetų.

Panašūs vardai:
Letas, Leticija, Leticijus, Letinija, Leticij, Letutė


Pavardė: Pančenko

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Leta

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Leta Pančenko" morzės abėcėle

·-··
L
·
E
-
T
·-
A
·--·
P
·-
A
N
-·-·
C
·
E
N
-·-
K
---
O
L
E
T
A
P
A
N
C
E
N
K
O
L
E
T
A
P
A
N
C
E
N
K
O

Visos paieškos