Vardas: Letas

Vardo reikšmė:

letus „linksmas, džiugus“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.29

Papildoma informacija:

Šis vardas turėtų priklausyti žmogui, kuriam labai svarbūs namai. Jis, ko gero, daug laiko skirs namų puoselėjimui, palaikymui bei įrengimui. Greičiausiai šiam vyrui tiktų posakis „mano namai-mano tvirtovė”. Tai turėtų būti darbštaus ir labai ambicingo bei nepriklausomo žmogaus vardas. Jis gali būti smulkmeniškas, linkęs į tobulumo paieškas, tačiau sąžiningas ir vertas pasitikėjimo. Vardo nešiotojas gali būti ypač energingas, dominuojantis ir linkęs elgtis azartiškai. Nepaisant to, finansinis saugumas visada bus vienas iš jo gyvenimo prioritetų.

Panašūs vardai:
Leta


Pavardė: Karnaševičius

Karnaševičius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Karnaševičienė (ištekėjusi) ir Karnaševičaitė (netekėjusi arba mergautinė).

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Letas Karnaševičius" morzės abėcėle

·-··
L
·
E
-
T
·-
A
···
S
-·-
K
·-
A
·-·
R
N
·-
A
···
S
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
L
E
T
A
S
K
A
R
N
A
S
E
V
I
C
I
U
S
L
E
T
A
S
K
A
R
N
A
S
E
V
I
C
I
U
S

Visos paieškos