Vardas: Levas

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Leonas, Leonidas: „panašus į liūtą“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.01

Papildoma informacija:

Šis vardas turėtų priklausyti žmogui, kuriam labai svarbūs namai. Jis, ko gero, daug laiko skirs namų puoselėjimui, palaikymui bei įrengimui. Greičiausiai šiam vyrui tiktų posakis „mano namai-mano tvirtovė”. Tai turėtų būti darbštaus ir labai ambicingo bei nepriklausomo žmogaus vardas. Jis gali būti smulkmeniškas, linkęs į tobulumo paieškas, tačiau sąžiningas ir vertas pasitikėjimo. Vardo nešiotojas gali būti ypač energingas, dominuojantis ir linkęs elgtis azartiškai. Nepaisant to, finansinis saugumas visada bus vienas iš jo gyvenimo prioritetų.

Panašūs vardai:
Leva, Levasė, Levanora, Levaldas, Levakadija, Levanorija, Levanija, Levantina, Levana, Levanas


Pavardė: Gedikas

Gedikas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Gedikienė (ištekėjusi) ir Gedikaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Gedimanite

Daugiau narių turinčių vardą Levas

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Levas Gedikas" morzės abėcėle

·-··
L
·
E
···-
V
·-
A
···
S
--·
G
·
E
-··
D
··
I
-·-
K
·-
A
···
S
L
E
V
A
S
G
E
D
I
K
A
S
L
E
V
A
S
G
E
D
I
K
A
S

Visos paieškos