Vardas: Levas

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Leonas, Leonidas: „panašus į liūtą“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.01

Papildoma informacija:

Šis vardas turėtų priklausyti žmogui, kuriam labai svarbūs namai. Jis, ko gero, daug laiko skirs namų puoselėjimui, palaikymui bei įrengimui. Greičiausiai šiam vyrui tiktų posakis „mano namai-mano tvirtovė”. Tai turėtų būti darbštaus ir labai ambicingo bei nepriklausomo žmogaus vardas. Jis gali būti smulkmeniškas, linkęs į tobulumo paieškas, tačiau sąžiningas ir vertas pasitikėjimo. Vardo nešiotojas gali būti ypač energingas, dominuojantis ir linkęs elgtis azartiškai. Nepaisant to, finansinis saugumas visada bus vienas iš jo gyvenimo prioritetų.

Panašūs vardai:
Leva, Levasė, Levanora, Levaldas, Levakadija, Levanorija, Levanija, Levantina, Levana, Levanas


Pavardė: Laziuk

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Lazauskas, Lazdynas, Lazutka, Lazauskienė, Lazdynienė, Lazutkienė, Lazauskaitė, Lazdynaitė, Lazutkaitė, Lazickas

Daugiau narių turinčių vardą Levas

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Levas Laziuk" morzės abėcėle

·-··
L
·
E
···-
V
·-
A
···
S
·-··
L
·-
A
--··
Z
··
I
··-
U
-·-
K
L
E
V
A
S
L
A
Z
I
U
K
L
E
V
A
S
L
A
Z
I
U
K

Visos paieškos