Vardas: Liaudminas

Vardo reikšmė:

liaud- (liaudis „žmonės, tauta“) + min- (minėti) – „tautos minimas, -a“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.03

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai garbina pasisekimą, valdžią, pagarbą, tradicijas. Menas – jų tikriausias kelias į asmeninį ir profesinį pasisekimą. Netgi jų suvaidinta komedija įgauna dramatinį atspalvį: žmonės sulyginami su jų vaidinamais personažais ir todėl sužadina žiūrovų stiprius jausmus, priverčia juoktis arba verkti iš užuojautos. Jie mielai pasirenka pramogų vadovo postą. Loginis mąstymas atveria kelią į mokslinį darbą.

Panašūs vardai:
Liaudmina


Pavardė: Luščinskis

Luščinskis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Luščinskienė (ištekėjusi) ir Luščinskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Luščinskaitė, Luščinskij

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Liaudminas Luščinskis" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
·-
A
··-
U
-··
D
--
M
··
I
N
·-
A
···
S
·-··
L
··-
U
···
S
-·-·
C
··
I
N
···
S
-·-
K
··
I
···
S
L
I
A
U
D
M
I
N
A
S
L
U
S
C
I
N
S
K
I
S
L
I
A
U
D
M
I
N
A
S
L
U
S
C
I
N
S
K
I
S

Visos paieškos