Vardas: Liberata

Vardo reikšmė:

liberata „išlaisvinta, išvaduota“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.18

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės garbina pasisekimą, valdžią, pagarbą, tradicijas. Gali aukoti savo energiją ir laiką geriems darbams. Turi daug gerų savybių, tokių kaip dvasingumas, nuovokumas, erudicija, mokslinis mąstymas. Jų gyvenimas – kelionė į nežinomybę. Atradimus jos daro vos ne kiekvieną dieną. Ypač rūpi buities problemos ir savojo “Aš” pažinimas. Turi labai stiprius jausmus, užjaučia draugus ir artimuosius. Kartais joms sunku bendrauti su aplinkiniais, tačiau įgimtas protas visada padeda. Tie, kurie išdrįsta su jomis užmegzti draugystę, niekada nebūna atstumti.

Panašūs vardai:
Liberatas, Liberta, Libertas


Pavardė: Novogreckienė

Novogreckienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Novogreckas.

Panašios pavardės:
Novogreckis

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Liberata Novogreckienė" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
-···
B
·
E
·-·
R
·-
A
-
T
·-
A
N
---
O
···-
V
---
O
--·
G
·-·
R
·
E
-·-·
C
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
L
I
B
E
R
A
T
A
N
O
V
O
G
R
E
C
K
I
E
N
E
L
I
B
E
R
A
T
A
N
O
V
O
G
R
E
C
K
I
E
N
E

Visos paieškos