Vardas: Liepa

Vardo reikšmė:

liepa

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.01

Papildoma informacija:

Puiki draugė ir patarėja, tačiau nelinkusi į pagalbą pulti pirma. Vertinanti privatumą ir asmeninę nepriklausomybę. Dievinanti paslaptis. Linkusi rizikuoti ir neatsargi su pinigais. Darbšti ir daug dirbanti. Mėgstanti viską išsiaiškinti iki galo, kartais pernelyg smulkmeniškai. Liepa linkusi staiga keisti savo pomėgius ar nuomonę, tačiau nelengvai įtakojama pašalinių. Vardas palankus menininkei, teisininkei, kriminalistei, vadybininkei ar moteriai, dirbančiai mokslinį tiriamąjį darbą. Vardo savininkei būtina skirti pakankamai laiko miegui bei vengti azartinių lošimų.


Pavardė: Barciūnaitė

Barciūnaitė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Barciūnas.

Daugiau narių turinčių vardą Liepa

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Liepa Barciūnaitė" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
·
E
·--·
P
·-
A
-···
B
·-
A
·-·
R
-·-·
C
··
I
··-
U
N
·-
A
··
I
-
T
·
E
L
I
E
P
A
B
A
R
C
I
U
N
A
I
T
E
L
I
E
P
A
B
A
R
C
I
U
N
A
I
T
E

Visos paieškos