Vardas: Ligrida

Informacija ruošiama...


Pavardė: Bakienė

Bakas - lietuviška vyr. g. pavardė.

Moteriška pavardės forma: Bakienė (ištekėjusi) ir Bakaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Vidutis Bakas (g. 1942) – lietuvių dainininkas (baritonas);
  • Vytautas Bakas (g. 1977) - Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) pirmininkas, pirmosios Lietuvoje profesinių sąjungų įsteigtos kredito įstaigos - Pareigūnų kredito unijos valdybos pirmininkas;

Panašios pavardės:
Bakierskis, Bakina, Bakirenkov, Bakirenkova, Bakirov

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Ligrida Bakienė" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
--·
G
·-·
R
··
I
-··
D
·-
A
-···
B
·-
A
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
L
I
G
R
I
D
A
B
A
K
I
E
N
E
L
I
G
R
I
D
A
B
A
K
I
E
N
E

Visos paieškos