Vardas: Lilija

Vardo reikšmė:

lilium „lelija“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.24

Papildoma informacija:

Jūsų gyvenimas kaip scena – Jūsų replikos taiklios ir patikrintos, išvaizda nuo šukuosenos iki batų idealiai apgalvota. Tačiau savo esybe Jūs esate niekada nepatenkintos tuo, ką turite. Visą laiką ieškote progų tobulėti. Šio vardo turėtojos labai myli vaikus – tiek savus, tiek svetimus, tačiau pastaruosius be didesnio sentimentalumo. Vaikai joms – tas pats, kas ir suaugę, tik laimingas vaikas turi savyje daugiau džiaugsmo, lūkesčių ateičiai.

Panašūs vardai:
Liliana, Lilijana, Lilita, Lilia, Lile, Lileikyte, Lilja, Lilė, Liljana, Lileika


Pavardė: Deinoravičienė

Deinoravičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Deinoravičius.

Daugiau narių turinčių vardą Lilija

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Lilija Deinoravičienė" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
-··
D
·
E
··
I
N
---
O
·-·
R
·-
A
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
L
I
L
I
J
A
D
E
I
N
O
R
A
V
I
C
I
E
N
E
L
I
L
I
J
A
D
E
I
N
O
R
A
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos