Vardas: Lilijana

Vardo reikšmė:

lilium „lelija“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.14

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės, judėdamos pirmyn, niekada nesižvalgo į šalis, neieško lengvų kelių, jos drąsiai sutinka gyvenimo negeroves ir praradimus. Jos - tvirtos ir užsispyrusios, aukoja savo jausmus ir laisvę dėl ateities pergalės. Kokį darbą bedirbtų, į jį įdeda visas jėgas. Joms niekas neatrodo lengva ar nereikalinga dėmesio. Šio vardo savininkės garbina pasisekimą, valdžią, pagarbą, tradicijas. Netgi nereikšmingos užduotys jų akimis įgyja pirmaeilės svarbos.

Panašūs vardai:
Lilija


Pavardė: Andrikonienė

Andrikonienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Andrikonis.

Panašios pavardės:
Andrikonis

Daugiau narių turinčių vardą Lilijana

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Lilijana Andrikonienė" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
N
·-
A
·-
A
N
-··
D
·-·
R
··
I
-·-
K
---
O
N
··
I
·
E
N
·
E
L
I
L
I
J
A
N
A
A
N
D
R
I
K
O
N
I
E
N
E
L
I
L
I
J
A
N
A
A
N
D
R
I
K
O
N
I
E
N
E

Visos paieškos