Vardas: Lilijana

Vardo reikšmė:

lilium „lelija“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.14

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės, judėdamos pirmyn, niekada nesižvalgo į šalis, neieško lengvų kelių, jos drąsiai sutinka gyvenimo negeroves ir praradimus. Jos - tvirtos ir užsispyrusios, aukoja savo jausmus ir laisvę dėl ateities pergalės. Kokį darbą bedirbtų, į jį įdeda visas jėgas. Joms niekas neatrodo lengva ar nereikalinga dėmesio. Šio vardo savininkės garbina pasisekimą, valdžią, pagarbą, tradicijas. Netgi nereikšmingos užduotys jų akimis įgyja pirmaeilės svarbos.

Panašūs vardai:
Lilija


Pavardė: Babrova

Babrova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Babrovas.

Panašios pavardės:
Babrauskas, Babravičius, Babrauskienė, Babravičienė, Babrauskaitė, Babravičiūtė, Babraitis, Babraitienė, Babriūnienė, Babrovskaja

Daugiau narių turinčių vardą Lilijana

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Lilijana Babrova" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
N
·-
A
-···
B
·-
A
-···
B
·-·
R
---
O
···-
V
·-
A
L
I
L
I
J
A
N
A
B
A
B
R
O
V
A
L
I
L
I
J
A
N
A
B
A
B
R
O
V
A

Visos paieškos