Vardas: Lilijana

Vardo reikšmė:

lilium „lelija“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.14

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės, judėdamos pirmyn, niekada nesižvalgo į šalis, neieško lengvų kelių, jos drąsiai sutinka gyvenimo negeroves ir praradimus. Jos - tvirtos ir užsispyrusios, aukoja savo jausmus ir laisvę dėl ateities pergalės. Kokį darbą bedirbtų, į jį įdeda visas jėgas. Joms niekas neatrodo lengva ar nereikalinga dėmesio. Šio vardo savininkės garbina pasisekimą, valdžią, pagarbą, tradicijas. Netgi nereikšmingos užduotys jų akimis įgyja pirmaeilės svarbos.

Panašūs vardai:
Lilija


Pavardė: Bardina

Bardina – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Bardinas.

Panašios pavardės:
Bardauskas, Bardauskaitė, Bardašovas, Bardzilauskas, Bardovskaja, Bardzilauskienė, Bardauskienė, Bardzinskis, Bardinskienė, Bardžiukas

Daugiau narių turinčių vardą Lilijana

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Lilijana Bardina" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
N
·-
A
-···
B
·-
A
·-·
R
-··
D
··
I
N
·-
A
L
I
L
I
J
A
N
A
B
A
R
D
I
N
A
L
I
L
I
J
A
N
A
B
A
R
D
I
N
A

Visos paieškos