Vardas: Lilijana

Vardo reikšmė:

lilium „lelija“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.14

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės, judėdamos pirmyn, niekada nesižvalgo į šalis, neieško lengvų kelių, jos drąsiai sutinka gyvenimo negeroves ir praradimus. Jos - tvirtos ir užsispyrusios, aukoja savo jausmus ir laisvę dėl ateities pergalės. Kokį darbą bedirbtų, į jį įdeda visas jėgas. Joms niekas neatrodo lengva ar nereikalinga dėmesio. Šio vardo savininkės garbina pasisekimą, valdžią, pagarbą, tradicijas. Netgi nereikšmingos užduotys jų akimis įgyja pirmaeilės svarbos.

Panašūs vardai:
Lilija


Pavardė: Beganskaja

Beganskaja – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Beganskajaj.

Panašios pavardės:
Beganskaite, Beganskienė, Beganskas, Beganskij

Daugiau narių turinčių vardą Lilijana

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Lilijana Beganskaja" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
·-··
L
··
I
·---
J
·-
A
N
·-
A
-···
B
·
E
--·
G
·-
A
N
···
S
-·-
K
·-
A
·---
J
·-
A
L
I
L
I
J
A
N
A
B
E
G
A
N
S
K
A
J
A
L
I
L
I
J
A
N
A
B
E
G
A
N
S
K
A
J
A

Visos paieškos