Vardas: Lina

Vardo reikšmė:

iš vyriško vardo Linas; linas (augalas);

graikų: linos „paguodos giesmė“;

vardų Karolina, Paulina trumpinys

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.23

Papildoma informacija:

Linos moka ginti savo gerovę ir niekad nepatenka į skurdą; moka darbuotis, bet yra labai neramios, užsigaunančios ir visada nepatenkintos. Šeimoje kenčia dėl savo ir vyro charakterių nesutapimo. Joms dažnai skauda galvą, serga hemorojumi. Linos yra nepastovių jausmų ir įsitikinimų, charakteris dažnai keičiasi, negali ilgam prie ko nors prisirišti. Gašlumas ir nepastovumas – tai pagrindiniai jų būdo ypatumai. Jos labai patinka vyrams, kuriuos paprastai apgaudinėja ir naudojasi gyvenimo malonumais. Pasenusios dažniausiai lieka vienišos, užsidariusios ir visų užmirštos.

Panašūs vardai:
Linardas, Linas, Linda, Linė, Lineta, Lingailas, Lingailė, Linvyda, Linvydas, Linvydė


Pavardė: Varuškevičienė

Varuškevičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Varuškevičius.

Panašios pavardės:
Varuškevičius

Daugiau narių turinčių vardą Lina

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Lina Varuškevičienė" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
N
·-
A
···-
V
·-
A
·-·
R
··-
U
···
S
-·-
K
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
L
I
N
A
V
A
R
U
S
K
E
V
I
C
I
E
N
E
L
I
N
A
V
A
R
U
S
K
E
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos