Vardas: Lingailas

Vardo reikšmė:

lin- (linkti prie ko nors, „turėti patraukimą, norą“) + gail- (gailas „stiprus“) – „stipriai prie ko nors linkstantis (susižavėjęs, įsimylėjęs)“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.12

Papildoma informacija:

Jūsų gerosios savybės – mokėjimas mylėti, draugiškumas, pagarba aplinkiniams. Gebate suprasti kitus žmones, todėl susilaukiate simpatijų, paslaugumo ir gerumo.

Panašūs vardai:
Lingailė


Pavardė: Manonikovas

Manonikovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Manonikovienė (ištekėjusi) ir Manonikovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Lingailas Manonikovas" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
N
--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
--
M
·-
A
N
---
O
N
··
I
-·-
K
---
O
···-
V
·-
A
···
S
L
I
N
G
A
I
L
A
S
M
A
N
O
N
I
K
O
V
A
S
L
I
N
G
A
I
L
A
S
M
A
N
O
N
I
K
O
V
A
S

Visos paieškos