Vardas: Lingailė

Vardo reikšmė:

lin- (linkti prie ko nors, „turėti patraukimą, norą“) + gail- (gailas „stiprus“) – „stipriai prie ko nors linkstantis (susižavėjęs, įsimylėjęs)“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.12
03.21

Papildoma informacija:

Jūsų gerosios savybės – mokėjimas mylėti, draugiškumas, pagarba aplinkiniams. Gebate suprasti kitus žmones, todėl susilaukiate simpatijų, paslaugumo ir gerumo.

Panašūs vardai:
Lingailas


Pavardė: Šikšniuvienė

Šikšniuvienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Šikšniuvas.

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Lingailė Šikšniuvienė" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
N
--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
·
E
···
S
··
I
-·-
K
···
S
N
··
I
··-
U
···-
V
··
I
·
E
N
·
E
L
I
N
G
A
I
L
E
S
I
K
S
N
I
U
V
I
E
N
E
L
I
N
G
A
I
L
E
S
I
K
S
N
I
U
V
I
E
N
E

Visos paieškos