Vardas: Liongina

Vardo reikšmė:

„ilgas“ – „aukštaūgis“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.18

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Vardo nešiotojai visada reikės skirti laiko apmąstymams, knygų ir ramios aplinkos bei gamtos prieglobsčio. Tai žmogus, kuris jausis laimingas darydamas gera kitiems, ypač silpnesniems už save. Ji sugebės atjausti kitą, tačiau giliai viduje pati trokš meilės ir įvertinimo.

Panašūs vardai:
Lionginas, Lionginė


Pavardė: Vilbrantienė

Vilbrantienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Vilbrantis.

Daugiau narių turinčių vardą Liongina

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Liongina Vilbrantienė" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
---
O
N
--·
G
··
I
N
·-
A
···-
V
··
I
·-··
L
-···
B
·-·
R
·-
A
N
-
T
··
I
·
E
N
·
E
L
I
O
N
G
I
N
A
V
I
L
B
R
A
N
T
I
E
N
E
L
I
O
N
G
I
N
A
V
I
L
B
R
A
N
T
I
E
N
E

Visos paieškos