Vardas: Liubartas

Vardo reikšmė:

liu- (liautis „nustoti, baigti“) + bart- (barti reikšme „kovoti“) – „besiliaunantis kovoti, taikus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.18

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Rūpinimasis kitais, mokėjimas spręsti sudėtingus klausimus ir pedagoginis talentas gali jį išskirti iš minios. Jam reikės mokytis suvaldyti pyktį, norą priimti staigius ir nepamatuotus sprendimus bei norą pasiduoti.

Panašūs vardai:
Liubartė, Liubarta


Pavardė: Andreikus

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Andreika, Andreikėnienė, Andreikienė, Andreikaitė, Andreikevičienė, Andreikėnas, Andrei, Andreičenko, Andreičiuk, Andreikevičius

Daugiau narių turinčių vardą Liubartas

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Liubartas Andreikus" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
··-
U
-···
B
·-
A
·-·
R
-
T
·-
A
···
S
·-
A
N
-··
D
·-·
R
·
E
··
I
-·-
K
··-
U
···
S
L
I
U
B
A
R
T
A
S
A
N
D
R
E
I
K
U
S
L
I
U
B
A
R
T
A
S
A
N
D
R
E
I
K
U
S

Visos paieškos