Vardas: Liubartas

Vardo reikšmė:

liu- (liautis „nustoti, baigti“) + bart- (barti reikšme „kovoti“) – „besiliaunantis kovoti, taikus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.18

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Rūpinimasis kitais, mokėjimas spręsti sudėtingus klausimus ir pedagoginis talentas gali jį išskirti iš minios. Jam reikės mokytis suvaldyti pyktį, norą priimti staigius ir nepamatuotus sprendimus bei norą pasiduoti.

Panašūs vardai:
Liubartė, Liubarta


Pavardė: Dalidovič

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Liubartas

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Liubartas Dalidovič" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
··-
U
-···
B
·-
A
·-·
R
-
T
·-
A
···
S
-··
D
·-
A
·-··
L
··
I
-··
D
---
O
···-
V
··
I
-·-·
C
L
I
U
B
A
R
T
A
S
D
A
L
I
D
O
V
I
C
L
I
U
B
A
R
T
A
S
D
A
L
I
D
O
V
I
C

Visos paieškos