Vardas: Liudvika

Vardo reikšmė:

hlut „garsus“ + wig „kova“ – „garsi kova“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.30
01.31
04.14

Papildoma informacija:

Liudvikos turi daug talentų, kuriais gali pasinaudoti. Todėl išsirenka darbą, kuris joms tikrai įdomus: piešia akvarele, tampa psichologe, mokslininke, žurnaliste. Atlikdamos pareigas niekada nenuobodžiauja ir užsidirba nemažai pinigų. Jeigu jos gimsta turtingoje šeimoje, tada pradiniu kapitalu per daug nesirūpina. Beje, daug dėmesio pinigams neteikia, tačiau jų ir nevengia. Jeigu gimsta neturtingos, pačios užsidirba atkakliu darbu, sukaupia kapitalo tiek, kad galėtų pavažinėti po pasaulį, įsigyja laisvę. Nepaisant padėties, sėkmingai dirba su žmonėmis, išnaudoja jų mokslinį potencialą, o paskui atsisako jų. Vis dėlto jos ne tokios blogos, noriai padeda bendradarbiams kilti karjeros laiptais.

Panašūs vardai:
Liudvikas, Liudvina, Liudviga, Liudvik, Liudvisė


Pavardė: Čepovič

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Čeponis, Čeponienė, Čeponytė, Čeponkutė, Čeporienė, Čepononis, Čeponas, Čepokas, Čepokaitė, Čepokienė

Daugiau narių turinčių vardą Liudvika

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Liudvika Čepovič" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
··-
U
-··
D
···-
V
··
I
-·-
K
·-
A
-·-·
C
·
E
·--·
P
---
O
···-
V
··
I
-·-·
C
L
I
U
D
V
I
K
A
C
E
P
O
V
I
C
L
I
U
D
V
I
K
A
C
E
P
O
V
I
C

Visos paieškos