Vardas: Liudvika

Vardo reikšmė:

hlut „garsus“ + wig „kova“ – „garsi kova“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.30
01.31
04.14

Papildoma informacija:

Liudvikos turi daug talentų, kuriais gali pasinaudoti. Todėl išsirenka darbą, kuris joms tikrai įdomus: piešia akvarele, tampa psichologe, mokslininke, žurnaliste. Atlikdamos pareigas niekada nenuobodžiauja ir užsidirba nemažai pinigų. Jeigu jos gimsta turtingoje šeimoje, tada pradiniu kapitalu per daug nesirūpina. Beje, daug dėmesio pinigams neteikia, tačiau jų ir nevengia. Jeigu gimsta neturtingos, pačios užsidirba atkakliu darbu, sukaupia kapitalo tiek, kad galėtų pavažinėti po pasaulį, įsigyja laisvę. Nepaisant padėties, sėkmingai dirba su žmonėmis, išnaudoja jų mokslinį potencialą, o paskui atsisako jų. Vis dėlto jos ne tokios blogos, noriai padeda bendradarbiams kilti karjeros laiptais.

Panašūs vardai:
Liudvikas, Liudvina, Liudviga, Liudvik, Liudvisė


Pavardė: Čičelienė

Čičelienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Čičelis.

Panašios pavardės:
Čičelis

Daugiau narių turinčių vardą Liudvika

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Liudvika Čičelienė" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
··-
U
-··
D
···-
V
··
I
-·-
K
·-
A
-·-·
C
··
I
-·-·
C
·
E
·-··
L
··
I
·
E
N
·
E
L
I
U
D
V
I
K
A
C
I
C
E
L
I
E
N
E
L
I
U
D
V
I
K
A
C
I
C
E
L
I
E
N
E

Visos paieškos