Vardas: Liudvina

Vardo reikšmė:

liut „tauta“ + wini „draugė“ – „tautos draugė“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.15

Papildoma informacija:

Jos pasižymi ambicingu charakteriu ir ryžtu siekti užsibrėžto tikslo. Jei mokėsite išnaudoti savo savybes, tapsite puikia vadove, nes Jūsų išskirtinis gebėjimas planuoti ir bet kokia kaina baigti pradėtus darbus – Jūsų raktas į sėkmę. Stipriausios savybės – ryžtingumas ir lojalumas, o tai vertina Jus supantys žmonės.

Panašūs vardai:
Liudvika, Liudvikas, Liudviga, Liudvik, Liudvisė


Pavardė: Šokaitytė

Šokaitytė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Šokaitis.

Panašios pavardės:
Šokaitis, Šokaitienė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Liudvina Šokaitytė" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
··-
U
-··
D
···-
V
··
I
N
·-
A
···
S
---
O
-·-
K
·-
A
··
I
-
T
-·--
Y
-
T
·
E
L
I
U
D
V
I
N
A
S
O
K
A
I
T
Y
T
E
L
I
U
D
V
I
N
A
S
O
K
A
I
T
Y
T
E

Visos paieškos