Vardas: Liutauras

Vardo reikšmė:

lut „tauta, liaudis“ + war- (warnen) „įspėti“ – „įspėjantis tautą“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.13

04.11

Papildoma informacija:

Liutaurai - išdidūs ir jautrūs žmonės, niekuomet nenori būti skolingi. Jie niekada nenori paklusti jau įsigalėjusiems elgesio stereotipams, turi valios nepaklusti. Liutaurai labai seksualūs ir stengiasi pranokti protingesnį ir stipresnį partnerį. Liutaurai visur ir visada laiko save teisiais, todėl su jais nėra lengva bendrauti. Reikia apsišarvuoti didžiule kantrybe, norint priversti Liutaurus priimti kitokį sprendimą arba priversti juos pažvelgti į tą patį reikalą kitomis akimis. Liutaurai neparsiduoda už pinigus, tačiau pinigams nėra abejingi. Greičiau priešingai. Jie neturėtų taip stengti dominuoti, prisimindami, kad stipriam žmogui tai visai lengva, o kitam visada bus ne pagal pečius.

Panašūs vardai:
Liutaura


Pavardė: Dunovskij

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Dunovska, Dunovskaja, Dunovski, Dunovskienė, Dunovskis

Daugiau narių turinčių vardą Liutauras

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Liutauras Dunovskij" morzės abėcėle

·-··
L
··
I
··-
U
-
T
·-
A
··-
U
·-·
R
·-
A
···
S
-··
D
··-
U
N
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
·---
J
L
I
U
T
A
U
R
A
S
D
U
N
O
V
S
K
I
J
L
I
U
T
A
U
R
A
S
D
U
N
O
V
S
K
I
J

Visos paieškos