Vardas: Luidvina

Vardo reikšmė:

hlut „garsus“ + wig „kova“ – „garsi kova“

Vardo kilmė:

vokiečių


Pavardė: Milienė

Milius - lietuviška vyr. g. pavardė.

Moteriška pavardės forma: Milienė (ištekėjusi) ir Miliūtė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Džonas Milius (g. 1944) – lietuvių kilmės JAV kino režisierius, scenaristas;
  • Jeronimas Milius (g. 1984) – Lietuvos dainininkas, grupės Soul Stealer vokalistas, 2008 m. Lietuvos atstovas Eurovizijoje;
  • Vacys Milius (1926–2005) – Lietuvos etnologas, kraštotyrininkas, Lietuvių katalikų mokslų akademijos akademikas, habilituotas humanitarinių mokslų daktaras;

Panašios pavardės:
Miliauskaitė, Miliauskas, Miliauskienė, Milinis, Milito, Miliūnas, Milius, Milinienė, Miliūnienė, Milinytė

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Luidvina Milienė" morzės abėcėle

·-··
L
··-
U
··
I
-··
D
···-
V
··
I
N
·-
A
--
M
··
I
·-··
L
··
I
·
E
N
·
E
L
U
I
D
V
I
N
A
M
I
L
I
E
N
E
L
U
I
D
V
I
N
A
M
I
L
I
E
N
E

Visos paieškos