Vardas: Lukošius

Vardo reikšmė:

iš Lukas: „lukanietis, Lukanijos (Italijoje) gyventojas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.18

Papildoma informacija:

Nors Jūs - puikus vadovas, bet prastas pasekėjas. Dažnai imatės vadovauti, kai turi būti vadovaujama Jums. Jei neugdysite savo teigiamų savybių, būsite linkęs reikalauti dėmesio ir pagalbos, o tai neleis dirbti ir gyventi savarankiškai (ypač jaunesniame amžiuje). Likimo kelio skaičiaus „1“ savininkai neapsiriboja minimaliais poreikiais, todėl kartais aplinkiniai juos laiko silpnais ir priklausomais nuo kitų žmonių. Kartu su skaičiumi „1“ gavote itin stiprios neigiamos energijos, dėl kurios esate linkęs į savanaudiškumą ir egoizmą.


Pavardė: Antukas

Antukas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Antukienė (ištekėjusi) ir Antukaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Antukienė, Antužienė, Antuševas, Antušas, Antulienė, Antul, Antužis, Antulis, Antušienė, Antulevičienė

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Lukošius Antukas" morzės abėcėle

·-··
L
··-
U
-·-
K
---
O
···
S
··
I
··-
U
···
S
·-
A
N
-
T
··-
U
-·-
K
·-
A
···
S
L
U
K
O
S
I
U
S
A
N
T
U
K
A
S
L
U
K
O
S
I
U
S
A
N
T
U
K
A
S

Visos paieškos