Vardas: Lukošius

Vardo reikšmė:

iš Lukas: „lukanietis, Lukanijos (Italijoje) gyventojas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.18

Papildoma informacija:

Nors Jūs - puikus vadovas, bet prastas pasekėjas. Dažnai imatės vadovauti, kai turi būti vadovaujama Jums. Jei neugdysite savo teigiamų savybių, būsite linkęs reikalauti dėmesio ir pagalbos, o tai neleis dirbti ir gyventi savarankiškai (ypač jaunesniame amžiuje). Likimo kelio skaičiaus „1“ savininkai neapsiriboja minimaliais poreikiais, todėl kartais aplinkiniai juos laiko silpnais ir priklausomais nuo kitų žmonių. Kartu su skaičiumi „1“ gavote itin stiprios neigiamos energijos, dėl kurios esate linkęs į savanaudiškumą ir egoizmą.


Pavardė: Kacilavičius

Kacilavičius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Kacilavičienė (ištekėjusi) ir Kacilavičaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Lukošius

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Lukošius Kacilavičius" morzės abėcėle

·-··
L
··-
U
-·-
K
---
O
···
S
··
I
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
-·-·
C
··
I
·-··
L
·-
A
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
L
U
K
O
S
I
U
S
K
A
C
I
L
A
V
I
C
I
U
S
L
U
K
O
S
I
U
S
K
A
C
I
L
A
V
I
C
I
U
S

Visos paieškos