Vardas: Magdė

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Magdalena: „magdalietė (iš Magdalos miestelio)“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.29

Papildoma informacija:

Jums šis vardas suteikia galimybę pasiekti sėkmės bet kokioje srityje. Kadangi Jūsų gabumai tiesiog trykšta, kartais Jums sunku pasirinkti veiklos sritį. Vis dėlto, tai geros draugės, patarėjos, įvairiapusiškai išprususios asmenybės. Tačiau nepastovaus charakterio, dėl ko kartais tampa šiurkščios. Stengiatės nuskriausti silpnesniuosius, stipriųjų – prisibijote. Jūs - išdidūs, tačiau jautrūs žmonės. Visur ir visada teisios, todėl sunku su Jumis bendrauti. Labai mėgstate pinigus.

Panašūs vardai:
Magda, Magdalena, Magdelena, Magdutė, Magdalina, Magdelina, Magdolina


Pavardė: Juodžionienė

Juodžionienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Juodžionis.

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Magdė Juodžionienė" morzės abėcėle

--
M
·-
A
--·
G
-··
D
·
E
·---
J
··-
U
---
O
-··
D
--··
Z
··
I
---
O
N
··
I
·
E
N
·
E
M
A
G
D
E
J
U
O
D
Z
I
O
N
I
E
N
E
M
A
G
D
E
J
U
O
D
Z
I
O
N
I
E
N
E

Visos paieškos