Vardas: Maksima

Vardo reikšmė:

maxima „labai didelė, didžiausia“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.12

Papildoma informacija:

Jei stiprinsite savo gyvenimo kelią, sugebėsite aplink save sukurti harmoningą ir teisingą aplinką. Mokėsite aiškiai matyti ir suprasti įvairių žmonių nuomones, išgirsti jų argumentus, suprasti jų pozicijas. Įvairiose srityse reikia tokiais gebėjimais pasižyminčių žmonių, kurie sugebėtų suburti bendram tikslui skirtingas asmenybes.

Panašūs vardai:
Maksas, Maksimas, Maksimilijona, Maksimilijonas, Maksim


Pavardė: Vaičiulevičienė

Vaičiulevičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Vaičiulevičius.

Panašios pavardės:
Vaičiulevičius

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Maksima Vaičiulevičienė" morzės abėcėle

--
M
·-
A
-·-
K
···
S
··
I
--
M
·-
A
···-
V
·-
A
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
·-··
L
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
M
A
K
S
I
M
A
V
A
I
C
I
U
L
E
V
I
C
I
E
N
E
M
A
K
S
I
M
A
V
A
I
C
I
U
L
E
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos