Vardas: Mamerta

Vardo reikšmė:

oskai ir sabinai taip vadino karo dievą Marsą

Vardo kilmė:

oskų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.11

Papildoma informacija:

Jūs nuoširdžiai domitės ir rūpinatės kitais žmonėmis. Esate atviros širdies ir visados laikotės garbės žodžio. Puikios manieros ir mokėjimas elgtis su žmonėmis leis Jums valdyti net sudėtingas situacijas, kurios įtraukia daug skirtingų žmonių. Jūs esate kompromisų ieškojimo ekspertė. Net didžiausias chaosas Jūsų rankose gali virsti harmonija. Jūs visada būsite nepakeičiama darbo komandos ar šeimos narė.

Panašūs vardai:
Mamertas, Mamertina


Pavardė: Geilenko

Informacija ruošiama...

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Mamerta Geilenko" morzės abėcėle

--
M
·-
A
--
M
·
E
·-·
R
-
T
·-
A
--·
G
·
E
··
I
·-··
L
·
E
N
-·-
K
---
O
M
A
M
E
R
T
A
G
E
I
L
E
N
K
O
M
A
M
E
R
T
A
G
E
I
L
E
N
K
O

Visos paieškos