Vardas: Mamerta

Vardo reikšmė:

oskai ir sabinai taip vadino karo dievą Marsą

Vardo kilmė:

oskų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.11

Papildoma informacija:

Jūs nuoširdžiai domitės ir rūpinatės kitais žmonėmis. Esate atviros širdies ir visados laikotės garbės žodžio. Puikios manieros ir mokėjimas elgtis su žmonėmis leis Jums valdyti net sudėtingas situacijas, kurios įtraukia daug skirtingų žmonių. Jūs esate kompromisų ieškojimo ekspertė. Net didžiausias chaosas Jūsų rankose gali virsti harmonija. Jūs visada būsite nepakeičiama darbo komandos ar šeimos narė.

Panašūs vardai:
Mamertas, Mamertina


Pavardė: Matiušenko

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Matiušenka, Matiušenok, Matiuševič, Matiuševskaja

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Mamerta Matiušenko" morzės abėcėle

--
M
·-
A
--
M
·
E
·-·
R
-
T
·-
A
--
M
·-
A
-
T
··
I
··-
U
···
S
·
E
N
-·-
K
---
O
M
A
M
E
R
T
A
M
A
T
I
U
S
E
N
K
O
M
A
M
E
R
T
A
M
A
T
I
U
S
E
N
K
O

Visos paieškos