Vardas: Mamerta

Vardo reikšmė:

oskai ir sabinai taip vadino karo dievą Marsą

Vardo kilmė:

oskų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.11

Papildoma informacija:

Jūs nuoširdžiai domitės ir rūpinatės kitais žmonėmis. Esate atviros širdies ir visados laikotės garbės žodžio. Puikios manieros ir mokėjimas elgtis su žmonėmis leis Jums valdyti net sudėtingas situacijas, kurios įtraukia daug skirtingų žmonių. Jūs esate kompromisų ieškojimo ekspertė. Net didžiausias chaosas Jūsų rankose gali virsti harmonija. Jūs visada būsite nepakeičiama darbo komandos ar šeimos narė.

Panašūs vardai:
Mamertas, Mamertina


Pavardė: Žeronienė

Žeronienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Žeronis.

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Mamerta Žeronienė" morzės abėcėle

--
M
·-
A
--
M
·
E
·-·
R
-
T
·-
A
--··
Z
·
E
·-·
R
---
O
N
··
I
·
E
N
·
E
M
A
M
E
R
T
A
Z
E
R
O
N
I
E
N
E
M
A
M
E
R
T
A
Z
E
R
O
N
I
E
N
E

Visos paieškos