Vardas: Mamertas

Vardo reikšmė:

oskai ir sabinai taip vadino karo dievą Marsą

Vardo kilmė:

oskų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.11

Papildoma informacija:

Mamertai neramūs, impulsyvūs žmonės. Jie labai geros nuomonės apie save, manydami, kad jie protingiausi ir reikalingiausi žmonės pasaulyje. Nepaisant jų drąsos, ryžto, jie nuolat jaučia baimę prieš nežinomybę ir dažnai atsisako savų užmačių, jeigu negali numatyti jų baigties. Mamertai labai prisirišę prie šeimos. Sekso srityje jiems būtina dominuoti. Jei partnerė neprieštarauja, gali griebtis grubiausios fizinės jėgos. Kai jie susižavi ar kažko užsinori – geriau saugotis jų. Mamertai darbe kūrybingi. Dažniausiai dominuoja mokslo technikos ir meno srityse. Kai kurie, būdami filantropai, tampa gerais šventikais. Jie geri vadovai, nors kartais truputį despotiški. Pavaldinius skatina savo pavyzdžiu, nes yra labai darbštūs.

Panašūs vardai:
Mamerta, Mamertina


Pavardė: Traška

Traška – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Traškienė (ištekėjusi) ir Traškaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Trakiškis, Trainytė, Traknys, Trakniene, Traškinienė, Traškinaitė, Trajanaitė, Tranauskienė, Trasykytė, Trakymaite

Daugiau narių turinčių vardą Mamertas

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Mamertas Traška" morzės abėcėle

--
M
·-
A
--
M
·
E
·-·
R
-
T
·-
A
···
S
-
T
·-·
R
·-
A
···
S
-·-
K
·-
A
M
A
M
E
R
T
A
S
T
R
A
S
K
A
M
A
M
E
R
T
A
S
T
R
A
S
K
A

Visos paieškos