Vardas: Mantautas

Vardo reikšmė:

man- (manyti, sumanus) + taut- (tauta) – „protinga tauta“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.18

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Vertinantis šeimą ir sugebantis ja pasirūpinti. Siekiantis finansinio saugumo. Puikus derybininkas, geras draugas ir patarėjas. Jautrus, turintis stiprią nuojautą. Mėgstantis vadovauti, energingas ir užsispyręs, gan ūmaus būdo, tačiau vengiantis konfliktų. Mokantis elgtis su pinigais, darbštus, analitiškai mąstantis ir gan smulkmeniškas. Sugebantis dirbti kelis darbus iš karto, mėgstantis uždarą gyvenimo būdą, tačiau puikus ir vaišingas šeimininkas.

Panašūs vardai:
Mantautė


Pavardė: Garkavenko

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Mantautas

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Mantautas Garkavenko" morzės abėcėle

--
M
·-
A
N
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·-
A
···
S
--·
G
·-
A
·-·
R
-·-
K
·-
A
···-
V
·
E
N
-·-
K
---
O
M
A
N
T
A
U
T
A
S
G
A
R
K
A
V
E
N
K
O
M
A
N
T
A
U
T
A
S
G
A
R
K
A
V
E
N
K
O

Visos paieškos