Vardas: Mantminas

Vardo reikšmė:

mant- (mantus „sumanus“) +min- (minėti) – „miminas kaip sumanus, protingas“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.12

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Kartais tampate stambiais politikais, kurių idėjos finansų ir moralės srityse palankios plačiosioms liaudies masėms. Jūs – visuomeniniai veikėjai, pasižymite išreikštu seksualiniu patrauklumu, dėl to naudojatės publikos palankumu. Geri finansininkai, įmonių bei fabrikų vadovai, bankų valdytojai. Jūs savo rankose laikote šeimos biudžetą. Dažnai tampate gerais psichologais, seksualių problemų specialistais.

Panašūs vardai:
Mantmilas, Mantmilė, Mantminė


Pavardė: Muzika

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Muznikaite, Muzikevičius, Muzoriene, Muznikienė, Muzikantienė

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Mantminas Muzika" morzės abėcėle

--
M
·-
A
N
-
T
--
M
··
I
N
·-
A
···
S
--
M
··-
U
--··
Z
··
I
-·-
K
·-
A
M
A
N
T
M
I
N
A
S
M
U
Z
I
K
A
M
A
N
T
M
I
N
A
S
M
U
Z
I
K
A

Visos paieškos