Vardas: Mantrimas

Vardo reikšmė:

mant- (mantus „sumanus“) + rim- (rimti) – „miminas kaip ramus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.05

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Kartais tampate stambiais politikais, kurių idėjos finansų ir moralės srityse palankios plačiosioms liaudies masėms. Jūs – visuomeniniai veikėjai – pasižymite išreikštu seksualiniu patrauklumu, dėl to naudojatės publikos palankumu. Geri finansininkai, įmonių bei fabrikų vadovai, bankų valdytojai. Jūs savo rankose laikote šeimos biudžetą. Dažnai tampate gerais psichologais, seksualių problemų specialistais.

Panašūs vardai:
Mantrimė, Mantrius, Mantrima


Pavardė: Linevskij

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Linevskaja, Linevski

Daugiau narių turinčių vardą Mantrimas

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Mantrimas Linevskij" morzės abėcėle

--
M
·-
A
N
-
T
·-·
R
··
I
--
M
·-
A
···
S
·-··
L
··
I
N
·
E
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
·---
J
M
A
N
T
R
I
M
A
S
L
I
N
E
V
S
K
I
J
M
A
N
T
R
I
M
A
S
L
I
N
E
V
S
K
I
J

Visos paieškos