Vardas: Mantrimas

Vardo reikšmė:

mant- (mantus „sumanus“) + rim- (rimti) – „miminas kaip ramus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.05

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Kartais tampate stambiais politikais, kurių idėjos finansų ir moralės srityse palankios plačiosioms liaudies masėms. Jūs – visuomeniniai veikėjai – pasižymite išreikštu seksualiniu patrauklumu, dėl to naudojatės publikos palankumu. Geri finansininkai, įmonių bei fabrikų vadovai, bankų valdytojai. Jūs savo rankose laikote šeimos biudžetą. Dažnai tampate gerais psichologais, seksualių problemų specialistais.

Panašūs vardai:
Mantrimė, Mantrius, Mantrima


Pavardė: Olšauskas

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Olšauskaitė, Olšauskienė

Daugiau narių turinčių vardą Mantrimas

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Mantrimas Olšauskas" morzės abėcėle

--
M
·-
A
N
-
T
·-·
R
··
I
--
M
·-
A
···
S
---
O
·-··
L
···
S
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
M
A
N
T
R
I
M
A
S
O
L
S
A
U
S
K
A
S
M
A
N
T
R
I
M
A
S
O
L
S
A
U
S
K
A
S

Visos paieškos