Vardas: Mantvilas

Vardo reikšmė:

mant- (mantus „sumanus“) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.21

Papildoma informacija:

Mantvilai pikti, pavydūs ir tylūs. Jie retai, bet itin prisiriša prie kokio nors daikto ar asmens. Gali pasiaukoti ar netgi padaryti nusikaltimą; juos palikusiems – baisiai keršija. Mantvilai gyvena nuobodžiai, vienodai, vengia draugijos ir apskritai nemėgsta triukšmo. Labai prisiriša prie savo šeimos ir darbo. Būdami kantrūs, patvarūs ir darbštūs, jie praturtėja ir dažnai įsigyja didelį nekilnojamąjį turtą. Šeimoje retai būna laimingi. Pavydas ir įtarinėjimai sukelia šeimoje vaidus ir nemalonumus.

Panašūs vardai:
Mantvilė, Mantvina, Mantvinas, Mantvinė


Pavardė: Čeliauskas

Čeliauskas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Čeliauskienė (ištekėjusi) ir Čeliauskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Čeliauskienė

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Mantvilas Čeliauskas" morzės abėcėle

--
M
·-
A
N
-
T
···-
V
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
-·-·
C
·
E
·-··
L
··
I
·-
A
··-
U
···
S
-·-
K
·-
A
···
S
M
A
N
T
V
I
L
A
S
C
E
L
I
A
U
S
K
A
S
M
A
N
T
V
I
L
A
S
C
E
L
I
A
U
S
K
A
S

Visos paieškos