Vardas: Mantvilas

Vardo reikšmė:

mant- (mantus „sumanus“) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.21

Papildoma informacija:

Mantvilai pikti, pavydūs ir tylūs. Jie retai, bet itin prisiriša prie kokio nors daikto ar asmens. Gali pasiaukoti ar netgi padaryti nusikaltimą; juos palikusiems – baisiai keršija. Mantvilai gyvena nuobodžiai, vienodai, vengia draugijos ir apskritai nemėgsta triukšmo. Labai prisiriša prie savo šeimos ir darbo. Būdami kantrūs, patvarūs ir darbštūs, jie praturtėja ir dažnai įsigyja didelį nekilnojamąjį turtą. Šeimoje retai būna laimingi. Pavydas ir įtarinėjimai sukelia šeimoje vaidus ir nemalonumus.

Panašūs vardai:
Mantvilė, Mantvina, Mantvinas, Mantvinė


Pavardė: Golosujev

Informacija ruošiama...

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Mantvilas Golosujev" morzės abėcėle

--
M
·-
A
N
-
T
···-
V
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
--·
G
---
O
·-··
L
---
O
···
S
··-
U
·---
J
·
E
···-
V
M
A
N
T
V
I
L
A
S
G
O
L
O
S
U
J
E
V
M
A
N
T
V
I
L
A
S
G
O
L
O
S
U
J
E
V

Visos paieškos