Vardas: Mantvydas

Vardo reikšmė:

mant- (mantus „sumanus“) + vyd- (iš-vydo) – „protingas, praregėjęs“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.29
07.29

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Kartais tampate stambiais politikais, kurių idėjos finansų ir moralės srityse palankios plačiosioms liaudies masėms. Jūs – visuomeniniai veikėjai, pasižymite išreikštu seksualiniu patrauklumu, dėl to naudojatės publikos palankumu. Geri finansininkai, įmonių bei fabrikų vadovai, bankų valdytojai. Jūs savo rankose laikote šeimos biudžetą. Dažnai tampate gerais psichologais, seksualių problemų specialistais.

Panašūs vardai:
Mantvyda, Mantvydė


Pavardė: Šiaučiūnas

Šiaučiūnas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Šiaučiūnienė (ištekėjusi) ir Šiaučiūnaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Šiaučiūnaitė, Šiaučiūnienė

Daugiau narių turinčių vardą Mantvydas

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Mantvydas Šiaučiūnas" morzės abėcėle

--
M
·-
A
N
-
T
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
···
S
··
I
·-
A
··-
U
-·-·
C
··
I
··-
U
N
·-
A
···
S
M
A
N
T
V
Y
D
A
S
S
I
A
U
C
I
U
N
A
S
M
A
N
T
V
Y
D
A
S
S
I
A
U
C
I
U
N
A
S

Visos paieškos