Vardas: Marcelina

Vardo reikšmė:

iš Marcus: Marsas, karo dievas

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.09

Papildoma informacija:

Marcelina atitinka Svarstyklių Zodiako ženklą, o šis skiriasi iš kitų savo vidine pusiausvyra, harmonija. Marcelinos aukšto ūgio, gerai sudėto kūno, kuris metams bėgant pilnėja. Žvilgsnis aiškus ir šviesus, graži burnos forma, geri dantys, gražios kojos ir rankos, akys – šviesiai mėlynos arba pilkos, plaukai šviesūs. Marcelinos labai atsidavusios vyrui ir šeimai, tačiau turi ir kitokių interesų. Jos gali save netgi paaukoti šeimai. Teisingos, mandagios ir labai jausmingos, atjaučiančios kitus. Lengvai susierzina ir greitai atvėsta. Kovoje – neryžtingos. Nors ir turi stiprią valią, tačiau jos ilgam neužtenka. Labai mėgsta įvairius malonumus ir kompanijas. Kadangi Marcelinų varde vibruoja ir „penketukas”, tai jos visą laiką galvoja, kaip užsidirbti pinigų. Dėl jų gali išduoti net savo įsitikinimus. Mėgsta keliones, labai lengvai išmoksta svetimų kalbų.

Panašūs vardai:
Marcelė, Marcelijus, Marcelinas, Marcelis, Marcelius


Pavardė: Tidikienė

Tidikienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Tidikas.

Panašios pavardės:
Tidikis

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Marcelina Tidikienė" morzės abėcėle

--
M
·-
A
·-·
R
-·-·
C
·
E
·-··
L
··
I
N
·-
A
-
T
··
I
-··
D
··
I
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
M
A
R
C
E
L
I
N
A
T
I
D
I
K
I
E
N
E
M
A
R
C
E
L
I
N
A
T
I
D
I
K
I
E
N
E

Visos paieškos