Vardas: Marcijona

Vardo reikšmė:

iš Marcus: Marsas, karo dievas

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.09

Papildoma informacija:

Turite paslaptingų magiškų jėgų, kurios prie Jūsų pritraukia kitus žmones. Turite gana sunkų ir slegiantį charakterį. Jūs atvirai kovojate iki visiškos pergalės. Kerštingos. Kartais liekate vienišės.

Panašūs vardai:
Marcijonas, Marcijana


Pavardė: Matrosov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Matrosovas, Matrosovienė, Matrochina, Matrosova

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Marcijona Matrosov" morzės abėcėle

--
M
·-
A
·-·
R
-·-·
C
··
I
·---
J
---
O
N
·-
A
--
M
·-
A
-
T
·-·
R
---
O
···
S
---
O
···-
V
M
A
R
C
I
J
O
N
A
M
A
T
R
O
S
O
V
M
A
R
C
I
J
O
N
A
M
A
T
R
O
S
O
V

Visos paieškos